اعلام زمان بندی تشکیل کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در شبکه شاد

به گزارش وبگردی مهر، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان بندی تشکیل کلاس های درس کشور و این استان در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به همراه حضور مدیران و معلمان در آن امروز پنجشنبه اعلام شد.

اعلام زمان بندی تشکیل کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در شبکه شاد

به گزارش از، زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعلام این موضوع به اداره کل آموزش و پرورش استان و دیگر استان های کشور از سوی مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش اجرا شده است.

او اضافه کرد: تشکیل کلاس های درس کشور و کهگیلویه و بویراحمد در این شبکه و حضور مدیران و معلمان در آن از روز شنبه 16 فروردین ماه 1399 شروع شده و تا اطلاع بعدی نیز ادامه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده روز های شنبه مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم، روز های یکشنبه معلمان پایه های اول تا سوم ابتدایی، دبیران مدارس متوسطه اول و دوم و مدیران و هنرآموزان هنرستان های فنی و حرفه ای و کارودانش در این شبکه حضور یافته و روز های دوشنبه کلاس های درس پایه های اول تا سوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم در آن تشکیل می گردد.

زارع پور مطرح کرد: روز های سه شنبه کلاس های درس پایه های چهارم تا ششم ابتدایی و رشته های فنی و حرفه ای و کارودانش در این شبکه تشکیل خواهد شد.

او ابراز داشت: روز های چهارشنبه و پنجشنبه نیز ایجاد کانال های پرورشی و مشاوره در این شبکه انجام می گردد.

افزون بر 161 هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می نمایند.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعلام زمان بندی تشکیل کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در شبکه شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان بندی تشکیل کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در شبکه شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید