افزایش اعتبارات اشتغال خراسان جنوبی، پرداخت 144 میلیارد تسهیلات

به گزارش وبگردی مهر؛ سید محمد مهدی مروج الشریعه ظهر شنبه در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های گاز رسانی خراسان جنوبی در نهبندان بیان نمود: برای جذب سرمایه گذار در خراسان جنوبی نا امید نیستیم و همواره کوشش می کنیم.

افزایش اعتبارات اشتغال خراسان جنوبی، پرداخت 144 میلیارد تسهیلات

وی با بیان اینکه جذب سرمایه گذار در این استان، کاری سخت است، اضافه نمود: زیرساخت هایی مانند برق و گاز از کلیدواژه های اساسی برای توسعه صنعت است که باید حفظ گردد.

وی با بیان اینکه هیچ مسئله ای در زمینه تامین گاز برای شرکت های سرمایه گذاری نداریم، گفت: آینده ای درخشان برای شهرک صنعتی نهبندان پیش بینی می گردد.

مروج الشریعه با بیان اینکه سهم استان در امسال برای اشتغال 118 میلیارد تومان بوده است، گفت: این میزان به 144 میلیارد تومان افزایش یافته و قرارداد بانکی داریم.

استاندار خراسان جنوبی اضافه نمود: تاکنون 112 میلیارد و 700 میلیون تومان از این تسهیلات پرداخت گردیده است.

استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: در حال حاضر هزار و 863 طرح اشتغال روستایی با اعتبار 545 میلیارد تومان در سیستم بانکی در دست آنالیز است.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در زمینه های مختلف خدمت رسانی انجام داده است، گفت: برخی گفته ها و شنیده ها در برخی از جراید و رسانه ها به دلیل نا آگاهی آن ها نسبت به عملکرد دولت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افزایش اعتبارات اشتغال خراسان جنوبی، پرداخت 144 میلیارد تسهیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اعتبارات اشتغال خراسان جنوبی، پرداخت 144 میلیارد تسهیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید