اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های نیمه تمام است

به گزارش وبگردی مهر، سید نورالدین امیری در گفت وگو با خبرنگاران گفت: پروژه های نیمه تمام متعددی در سطح شهر بوشهر وجود دارد که اولویت نخست خود را بر تکمیل این طرح ها و پروژه ها قرار داده ایم.

اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های نیمه تمام است

وی اضافه نمود: عقیده داریم که نیمه کاره ماندن این طرح ها و پروژه ها باعث شده که سرمایه شهر و اعتباراتی که متعلق به همه شهروندان است در این پروژه ها خوابیده است و باید تکمیل شده و مورد استفاده قرار گیرند.

شهردار بوشهر با بیان اینکه عقب ماندگی این پروژه ها فراتر از یک سالی است که شهر بدون شهردار اداره شده است، اعلام کرد: وقتی که پروژه ای بماند و تکمیل نشود، تکمیل آن در سال های بعد به مراتب هزینه های بیشتری را در پی خواهد داشت.

وی توضیح داد: برای اینکه مدیریت بهتر و بیشتر بر منابع مالی داشته باشیم باید سعی کنیم که جذب را محدود کنیم تا مجموعه شهرداری بیشتر از این حقوق بگیر نداشته باشد و از توان نیروهای موجود استفاده کنیم.

امیری اضافه نمود: در این شرایط باید منابع درآمدی پایدار برای شهرداری ایجاد کنیم و به عوارض ساختمانی و تراکم و این مسائل وابسته نباشیم و بتوانیم با کسب درآمد پایدار بهترین عملکرد را در خدمات دهی مناسب به شهروندان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های نیمه تمام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های نیمه تمام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید