اولین عکس از وان پلاس 6T با بریدگی کوچک نمایشگر منتشر شد

به گزارش وبگردی مهر، وان پلاس را دیگر می شناسیم و می دانیم که هر شش ماه یک پرچمدار جدید به بازار عرضه می نماید. طبق همین سنت، تا دوماه دیگر باید شاهد معرفی وان پلاس 6T باشیم و طبیعتا هرچه به زمان معرفی این گوشی نزدیک تر شویم، عکس ها و اطلاعات بیشتری از این گوشی به بیرون درز می نماید. اگر یادتان باشد حدود یک ماه پیش نوشتیم که وان پلاس 6T ممکن است طراحی مشابه گوشی اوپو R17 داشته باشد و با عکسی که امروز منتشر شد، این فرضیه بار دیگر تایید شد.

اولین عکس از وان پلاس 6T با بریدگی کوچک نمایشگر منتشر شد

این عکس ها از جعبه گوشی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر گردیده اند و اگر درست باشند، وان پلاس تغییرات بزرگی را به OnePlus 6T خواهد آورد. مهم تر از همه، تغییر صندلی سنسور اثر انگشت بود که گویا بالاخره به زیر نمایشگر OnePlus 6T خواهد رفت و دیگر این سنسور در پشت گوشی حضور نخواهد داشت. وان پلاس پیش از این هم می توانست از این تکنولوژی استفاده کند چرا که شرکت اوپو و ویوو که با وان پلاس مالکان مشترکی دارند، پیش از این از سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر بهره برده بودند. هرچه باشد همین که بالاخره این ویژگی به وان پلاس 6T اضافه می گردد، خبر خوشحال کننده ای است.

ویژگی جدید دیگری که قطعا کاربران زیادی را خوشحال خواهد نمود، تغییر طراحی در بریدگی نمایشگر این گوشی است. همانطور که حدس می زدیم، بریدگی جدید نمایشگر بسیار کوچک تر گردیده و به اصطلاح انگلیسی زبان ها، اکنون نمایشگر OnePlus 6T دارای Water Drop Notch خواهد بود. با این طراحی جدید، فضای بسیار بسیار کمتری از نمایشگر توسط سنسورها و دوربین و بلندگوی تماس اشغال می گردد که برای کاربرانی که از بریدگی متنفر هستند، خبر امیدوارکننده ای است.

بسته بندی دستگاه چیز بیشتری از این گوشی را برای ما معین نمی کند. شاید نکته بعدی جایگیری دکمه ها در اطراف گوشی باشد که دقیقا مشابه وان پلاس 6 خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر یا باید صبر کنیم تا شایعات بیشتری از این گوشی منتشر گردد و یا حدود دوماه تا معرفی وان پلاس 6T صبر کنیم. شما درباره این گوشی چه فکر می کنید؟

منبع: 9To5Google

منبع: دیجیکالا مگ

به "اولین عکس از وان پلاس 6T با بریدگی کوچک نمایشگر منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین عکس از وان پلاس 6T با بریدگی کوچک نمایشگر منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید