بازیکن ملی پوش استقلال به خاطر اینستاگرام محکوم شد!

به گزارش وبگردی مهر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد بعضی پرونده ها منتشر شد که به توضیح زیر است:

بازیکن ملی پوش استقلال به خاطر اینستاگرام محکوم شد!

* کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت با توجه به اینکه روزبه چشمی بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته سوم لیگ برتر به وسیله صفحه شخصی خود مطالبی را با ادبیات دور از شان بازیکن لیگ برتر که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران نیز دارد نسبت به داور دیدار منتشر نموده است، نوع ادبیات به کار رفته هتک حرمت داور می باشد و بر همین اساس صرف نظر از ارسال دفاعیه باشگاه استقلال ، انتشار مطالبی که حاوی هتک حرمت از سوی روزبه چشمی بازیکن ملی پوش باشگاه استقلال نسبت به داور دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان محرز بوده ، وی طبق ماده 71 مقررات آیین نامه انضباطی و با اعمال ماده 93 همین مقررات، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

بدون شک تکرار چنین اعمالی از سوی مشارالیه مستوجب تنبیهات شدیدتر خواهد بود.

* پس از آنالیز کمیته انضباطی در مورد تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار برابر استقلال، این تیم به مدت یک جلسه از همراهی تماشاگران خود از حضور در استادیوم محروم و باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. لازم به ذکر است، نظر به صدور دستور موقت در تاریخ 25 شهریورم ماه ، محرومیت یک جلسه ای تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در بازی این تیم با تیم شهر خودرو در مورخ 3 مهر ماه اعمال شده است.

این رای در بخش محرومیت یک جلسه ای تماشاگران قطعی و در بخش مربوط به جزای نقدی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف می باشد.

* تیم صنعت نفت آبادان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم های شهریار ساری و پارس جنوبی جم بوشهر برگزار که قر ار بود در تاریخ یکم شهریورمار برگزار گردد، به دلیل عدم حضور تیم شهریار ساری، این دیدار برگزار نشد. ضمن اعلام نتیجه سه بر صفر به سود تیم پارس جنوبی بوشهر، این تیم باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

* مسابقه تیم های شهریار ساری و ایفای اردکان برگزار و از سوی هادی عباسی سرپرست تیم ایفای اردکان تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه ایفا اردکان به دلیل داشتن 3 بازیکن اخطاری باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*حسن جوادی بازیکن تیم دریانوردان بوشهر به دلیل رفتار غیر ورزشی و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه مسابقه برابر تیم موج سواران نوشهر شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

دیدار تیم های هیات فوتبال خراسان و دختران کویر مس کرمان برگزار و از سوی ایرانمنش-سرمربی تیم دختران کویر مس کرمان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه بازی شد، وی به توبیخ کتبی و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* لازم به ذکر است، مهدی عبدی بازیکن تیم پرسپولیس پاکدشت و امید سینک بازیکن تیم نساجی مازندران مبنی بر اجرای رای کمیته وضعیت بازیکنان و همچنین درخواست ولی خورسندی کارگزار رسمی فدراسیون فوتبال ، هر کدام از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم بوده و حق شرکت در مسابقات را ندارند.

لغو این محرومیت منوط به کسب رضایت خواستار و اعلام کتبی آن به کمیته انضباطی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکن ملی پوش استقلال به خاطر اینستاگرام محکوم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن ملی پوش استقلال به خاطر اینستاگرام محکوم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید