بازیکن نساجی: روحیه تیمی بالایی داریم، در نیم فصل دوم هیچ کس حق اشتباه ندارد

به گزارش وبگردی مهر، یک هافبک نساجی می گوید نیم فصل دوم بازی ها به مراتب سخت تر از نیم فصل نخست است و هیچ تیمی حق اشتباه ندارد زیرا به بدترین نحوه در فوتبال تنبیه می گردد.

بازیکن نساجی: روحیه تیمی بالایی داریم، در نیم فصل دوم هیچ کس حق اشتباه ندارد

حسین زامهران، بازیکن نساجی مازندران در گفت وگو با وبگردی مهر، درباره اردوی هشت روزه این تیم در بندرعباس گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و شرایط جوی که در سراسر کشور حاکم است، بندرعباس از آب و هوای بهاری و مطلوبی برخوردار است که این اردو با درایت کادر مدیریتی زحمتکش باشگاه، خدا را شکر در شرایط کاملا مناسبی با امکانات ایده آل به بهترین نحوه در حال برگزاری است و بازیکنان بدون دغدغه ای تمام تمرکزشان را روی تمرینات است.

او در ادامه اضافه نمود: تمرینات پرفشاری را در دو نوبت صبح و عصر انجام می دهیم اما از آنجایی که روحیه تیمی در سطح بالایی است تمرینات به خوبی پشت سر گذاشته می گردد و با مسابقات محبت آمیز ای که توسط کادر فنی تدارک دیده شده است موجب می گردد تا از شرایط بازی دور نشویم و با آمادگی بیش تری به استقبال نیم فصل دوم برویم.

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم بازی ها به مراتب سخت تر از نیم فصل نخست است و هیچ تیمی حق اشتباه ندارد زیرا به بدترین نحوه در فوتبال تنبیه می گردد.

زامهران در انتها اظهار داشت: تشکر ویژه ای دارم از طرفداران وفادار و صبورمان که در هر شرایطی حامی و قوت قلب ما بودند، امیدوارم در ادامه راه هم در کنارمان حس شان کنیم تا با قدرت بیش تری به مصاف رقیبان مان برویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازیکن نساجی: روحیه تیمی بالایی داریم، در نیم فصل دوم هیچ کس حق اشتباه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن نساجی: روحیه تیمی بالایی داریم، در نیم فصل دوم هیچ کس حق اشتباه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید