بهزاد غلامپور: مقابل نفت مسجدسلیمان دو نیمه متفاوت داشتیم، در تمام بازی ها شادی ام را با دایی تقسیم می کنم

به گزارش وبگردی مهر، بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های سایپا گفت: مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه اول خیلی بد بودیم، اما در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری انجام دادیم و توانستیم 2 گل به ثمر برسانیم.

بهزاد غلامپور: مقابل نفت مسجدسلیمان دو نیمه متفاوت داشتیم، در تمام بازی ها شادی ام را با دایی تقسیم می کنم

بهزاد غلامپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبگردی مهر درباره دیدار سایپا مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: هر دو تیم فوتبال خوبی انجام دادند. ما دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول خیلی بد بودیم و یک گل هم دریافت کردیم، اما در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری انجام دادیم و توانستیم 2 گل به ثمر برسانیم و بازی را با پیروزی به انتها برسانیم.

مربی دروازه بان های سایپا ادامه داد: بعد از اینکه به ناحق 10 نفره شدیم، بازی خوبی انجام دادیم. با تعویض هایی که آقای دایی در نیمه دوم انجام داد و همین طور انگیزه مضاعف بچه ها به بازی برگشتیم و در انتها هم به آن چیزی که استحقاق داشتیم رسیدیم.

غلامپور درباره اخراج مدافع سایپا مطرح کرد: در این فصل به خاطر اشتباهات داوری امتیازات زیادی از دست دادیم. در صحنه اخراج سارفو داور خیلی سخت گیرانه تصمیم گرفت و به اذعان کارشناسان می توانست با یک اخطار بازیکن ما را جریمه کند.

وی درباره صحبت های مرزبان که گفته بود ما در نیمه دوم به جنجال سازی های حریف بازی را واگذار کردیم یادآور شد: فقط به دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز بودیم و اصلا در بازی جنجال و حاشیه ای را به وجود نیاوردیم. فقط به تصمیمات اشتباه داور اعتراض داشتیم. برای حریف مان احترام قائل بودیم به ویژه که آنها از همشهریان من بودند و هیچ مسئله ای با نفتی ها نداشتیم.

مربی دروازه بان های سایپا درباره شادی گل هایش پس از به ثمر رسیدن گل توسط بازیکنان سایپا گفت: کار خاصی نیست، من در تمام بازی های سایپا که گل می زنیم شادی گل انجام می دهم و شادی ام را با آقای دایی تقسیم می کنم. در بازی با نفت هم شرایط به گونه ای بود که ما بازی باخته را بردیم و همه تیم از پیروزی خوشحال بودیم.

غلامپور در پاسخ به این سوال که پس از جدایی محمدرضا اخباری، سایپا دروازه بان دیگری را به خدمت می گیرد، توضیح داد: در این پست دیگر بازیکنی به خدمت نمی گیریم و با همین دروازه بانانی که در اختیار داریم در مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهزاد غلامپور: مقابل نفت مسجدسلیمان دو نیمه متفاوت داشتیم، در تمام بازی ها شادی ام را با دایی تقسیم می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزاد غلامپور: مقابل نفت مسجدسلیمان دو نیمه متفاوت داشتیم، در تمام بازی ها شادی ام را با دایی تقسیم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید