بی توجهی وزیر ورزش به هشدارهای نهادهای امنیتی در انتخاب سرپرست یک فدراسیون، تبعات این کار برعهده کیست؟

به گزارش وبگردی مهر، در حالی که نهادهای امنیتی و نظارتی درباره انتخاب سرپرست یک فدراسیون به وزیر ورزش و جوانان هشدار داده بودند اما این وزارتخانه بدون توجه به این مهم، مراسم تودیع سرپرست جدید را برگزار کرد.

بی توجهی وزیر ورزش به هشدارهای نهادهای امنیتی در انتخاب سرپرست یک فدراسیون، تبعات این کار برعهده کیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، پس از اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان، وزارت ورزش اقدام به انتخاب سرپرست برای فدراسیون هایی کرد که رؤسای آنها بازنشسته بودند اما در یکی از این فدراسیون ها انتخابی صورت گرفت که حرف وحدیث های زیادی در پی داشت.

وزارت ورزش در یکی از فدراسیون ها فردی را به عنوان سرپرست انتخاب کرد که دارای سوابق امنیتی بوده و چند سال پیش به دلیل همین مسائل از سوی نهادهای ذی صلاح، رد صلاحیت شده بود. این فرد حواشی دیگری هم داشته و همین موضوع باعث شد که نهادهای نظارتی و امنیتی به وزیر ورزش در این باره نامه ای ارسال نمایند و نسبت به انتخاب این فرد به مسعود سلطانی فر تذکر دهند. وزارت ورزش اما بدون توجه به این نامه مهم، مراسم معارفه این فرد را برگزار کرد. اکنون خبر می رسد که این موضوع ممکن است تبعات سنگینی برای وزارت ورزش، این فدراسیون و سرپرست آن داشته باشد.

اینکه چرا وزارت ورزش و در رأس آن وزیر ورزش نسبت به چنین موضوع مهمی بی تفاوت بوده و آن را نادیده گرفته اند جای سؤال دارد و باید پرسید تبعات این بی توجهی برعهده چه کسی خواهد بود؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بی توجهی وزیر ورزش به هشدارهای نهادهای امنیتی در انتخاب سرپرست یک فدراسیون، تبعات این کار برعهده کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی وزیر ورزش به هشدارهای نهادهای امنیتی در انتخاب سرپرست یک فدراسیون، تبعات این کار برعهده کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید