ترامپ: آیا میت رامنی دیوانه است؟، عضو تیم باش و پیروز شو!

به گزارش وبگردی مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز چهارشنبه در پیامی توئیتری به حمله لفظی نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 پاسخ داد.

ترامپ: آیا میت رامنی دیوانه است؟، عضو تیم باش و پیروز شو!

رئیس جمهوری آمریکا در این باره نوشت: آیا او (میت رامنی) دیوانه است؟ امیدوارم که چنین نباشد. ترجیح این است که میت بر امنیت مرزی و برخی از سایر اموری متمرکز گردد که می تواند بیشتر مفید باشد.

ترامپ در ادامه اضافه نمود: من پیروزی بزرگی را به دست آوردم؛ اما او نشد. او باید برای همه جمهوریخواهان خوشحال باشد. عضو تیم باش و پیروز شو!

این در حالیست که سناتور میت رامنی در انتقاد از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، وی را فاقد شخصیت لازم برای ریاست جمهوری آمریکا دانسته بود.

رامنی در یادداشتی که در روزنامه واشنگتن پست منتشر کرد نوشت: با مردمی که چند دسته، عصبانی و ترسناک شده اند رئیس جمهور باید از شخصیت بالایی برخوردار باشد.

رامنی همچنین رئیس جمهوری این کشور را به ایجاد واهمه در دنیا محکوم کرد و در مطلب خود نوشت: انتصاب افراد کم تجربه به مناسب ارشد، ترک متحدانی که در کنار ما می جنگند، و ادعای بی فکرانه رئیس جمهور مبنی بر اینکه آمریکا مدتها در امور دنیا پپه بوده است، همه و همه ریاست جمهوری او را نازل نشان می دهد.

وی اضافه نمود: گفتار و رفتار ترامپ در دنیا واهمه ایجاد نموده است.

میت رامنی پیشتر و در زمان انتخابات ریاست جمهوری 2016 نیز نقدها تندی را از ترامپ نموده و با معرفی وی به عنوان نامزد اصلی جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری مخالف بود.

اما انتقاد جدید رامنی از ترامپ با واکنش دیوید پارسکال مدیر انتخاباتی ترامپ روبرو شد بطوریکه وی با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: رامنی توانایی نجات ملت را نداشت اما ترامپ ملت را حفظ نموده است.

انتقاد رامنی به عنوان یکی از چهره های شناخته شده حزب جمهوریخواه در سنا، از ترامپ در حالی انجام می گردد که قرار است فردا کنگره جدید آمریکا شروع به کار کند و ترامپ همچنان در خصوص بودجه با مجلس نمایندگان و سنا مشکل دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: آیا میت رامنی دیوانه است؟، عضو تیم باش و پیروز شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: آیا میت رامنی دیوانه است؟، عضو تیم باش و پیروز شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید