تماشاگران فریب خوردند، کادر پشتیبانی ضعیف است

به گزارش وبگردی مهر، سیدجلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر نود ارومیه از مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: متاسفانه تماشاگران ما فریب خوردند. من بارها تاکید نموده بودند که امروز به استادیوم بیایند اما این اتفاق نیفتاد و فکر می کنم آنها ارزشی برای این بازی قائل نشدند و ما را از پیش برنده می دانستند.

تماشاگران فریب خوردند، کادر پشتیبانی ضعیف است

وی تاکید نمود: من بارها گفتم که تماشاگران بیاند و به بازیکنان جوان روحیه بدهند اما این اتفاق نیفتاد. آنها برابر السد به استادیوم خواهند آمد و مطمئنا جوانان ما در جو استادیوم قرار گرفته و نمی توانند بازی خوبی ارائه نمایند.

کاپیتان پرسپولیس تاکید نمود: امروز کمال هم دچار مصدومیت شد. حالا 4 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریمو این برای ما سخت خواهد. السد تیم ضعیفی نیست که ما بتوانیم در تهران به راحتی آنها را شکست دهیم. و این عدم حضور تماشاگران باعث شد تا پرسپولیس ضربه سنگینی بخورد.

وی در پاسخ به این سئوال که خیلی ها تیم را از پیش برنده می دانند و قهرمان لیگ قهرمانان می دانند گفت: این یک اشتباه بزرگی است و این فریبی است که تماشاگران ما خورده اند. ما در چند روز گذشته با 5 بازیکن تمرین می کردیم و این برای تیم پرسپولیس خوب نیست. ما باید از هر لحاظ برای حضور در لیگ قهرمانان آماده باشیم اما متاسفانه تا به امروز چنین اتفاقی رخ نداده است.

سیدجلال حسینی تاکید نمود: گرشاسبی نهایت کوشش خود را می نماید اما کادر پشتیبانی که در باشگاه است اصلا کارش را به درستی انجام نمی دهد و من به عنوان کاپیتان تیم نگران پرسپولیس هستم.

وی در خاتمه اعلام نمود: امیدواریم بتوانیم مقابل السد بازی خوبی انجام داده و به فینال صعود کنیم هر چند که کار مسئله ای خواهیم داشت و شرایط برای ما بسیار سخت

منبع: خبرگزاری مهر

به "تماشاگران فریب خوردند، کادر پشتیبانی ضعیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگران فریب خوردند، کادر پشتیبانی ضعیف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید