تیم های برتر مسابقات قهرمانی تک لیفت استان مرکزی شناخته شدند

به گزارش وبگردی مهر، مسابقات تک لیفت بدون لوازم قهرمانی باشگاه های استان مرکزی با شرکت 121 ورزشکار در قالب 23 باشگاه در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان روز جمعه در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک زیر نظر هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان برگزار گردید.

تیم های برتر مسابقات قهرمانی تک لیفت استان مرکزی شناخته شدند

بر اساس این گزارش در خاتمه در رده تیمی نوجوانان باشگاه مدرن اراک با کسب 23 امتیاز مقام اول را کسب کرد، باشگاه آسیای اراک با 44 امتیاز نایب قهرمان شد و باشگاه پارسیان اراک با 39 امتیاز در صندلی سوم نهاده شد.

در رده سنی جوانان هم باشگاه پولاد ساوه با 71 امتیاز اول شد، هیات بدنسازی دلیجان با 34 امتیاز مقام دوم را کسب کرد و باشگاه آریاتن مهاجران با 28 امتیاز در صندلی سوم نهاده شد.

به گزارش وبگردی مهر، در رده سنی بزرگسالان هم باشگاه آریان تن مهاجران با 72 امتیاز اول شد، باشگاه آسیای اراک با 69 امتیاز در صندلی دوم نهاده شد و باشگاه پولاد ساوه با 46 امتیاز سوم شد.

در رده سنی پیشکسوتان هم باشگاه آسیای اراک با 48 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، باشگاه آلومینیم سازی با 40 امتیاز دوم شد و باشگاه هیات بدنسازی دلیجان با 24 امتیاز مقام سوم را کسب کرد.

15 داور قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند. همچنین از سوی کمیته فنی مسابقات، علی رضا نادی در رده سنی نوجوانان دسته 90 کیلوگرم باغ رکورد 200 کیلوگرم، مهرداد بیگدلی در رده سنی جوانان دسته 110 کیلوگرم با رکورد 270 کیلوگرم و محمد کزازی در رده سنی بزرگسالان در دسته 110 کیلوگرم با رکورد 315 کیلوگرم به عنوان قهرمان قهرمانان این رقابت ها معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم های برتر مسابقات قهرمانی تک لیفت استان مرکزی شناخته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های برتر مسابقات قهرمانی تک لیفت استان مرکزی شناخته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید