حادثه ریزش سنگ خوشبختانه تلفات جانی نداشته است

به گزارش وبگردی مهر، خبرنگاران/مازندران فرماندار سوادکوه با بیان اینکه حادثه ریزش سنگ خوشبختانه تلفات جانی نداشته است، گفت: در این روستا سابقه سقوط سنگ پیش از این نیز وجود داشت، از چند روز قبل هشدارهای لازم به ساکنین داده شد و مناطق و خانه های احتمال خطر تخلیه شده بود.

حادثه ریزش سنگ خوشبختانه تلفات جانی نداشته است

سعید یزدانی در گفت وگو با وبگردی مهر از سقوط یک سنگ بزرگ به حجم 30 متر مکعب از ارتفاع یک هزار متری در روستای پیت سرای بخش مرکزی خبر داد و اضافه نمود: در اثر این حادثه 10 واحد مسکونی، 2 واحد دامداری و پل ارتباطی بین دو روستا کاملا تخریب شده است.

وی با بیان اینکه روستای پیت سرا منطقه رانشی و لغزشی به شمار می رود، شرح داد: سقوط این سنگ موجب شد چهار دستگاه خودرو شامل پیکان و پژو کاملا تخریب شود.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه این روستا 40 خانوار دارد، خاطرنشان کرد: این حادثه سبب قطع برق و آب روستا شد اما تا یک ساعت دیگر آب و برق روستا وصل می شود.

یزدانی اظهار کرد: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

وی یادآور شد: نیروهای امدادی شامل هلال احمر و 115 از صبح امروز در منطقه مستقر شده و همچنین با حضور بنیاد مسکن و راهداری در حال احداث پل موقت هستیم تا ارتباط بین شرق و غرب روستا نیز برقرار شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حادثه ریزش سنگ خوشبختانه تلفات جانی نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه ریزش سنگ خوشبختانه تلفات جانی نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید