حرکت نخستین کشتی بوشهر-قطر در هفته جاری، قیمت بلیت

به گزارش وبگردی مهر، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از حرکت نخستین کشتی باری-مسافری بوشهر-قطر در هفته جاری اطلاع داد و گفت: این کشتی می تواند 1600 نفر مسافر و حدود 2000 تن بار را به صورت کانتینری جابه جا کند.

حرکت نخستین کشتی بوشهر-قطر در هفته جاری، قیمت بلیت

ایسنا: سیاوش ارجمندزاده اظهار کرد: نخستین خط کشتیرانی مداوم ایران با قطر در هفته جاری راه اندازی شده و به صورت مستمر قرار است هفته ای یک بار بوشهر را به مقصد دوحه قطر ترک کند. این کشتی می تواند بار و مسافر را به صورت همزمان جابه جا کند و به دلیل آنکه قرار بود در ابتدا برای نخستین سفر آن، تنها بار را به قطر بفرستیم و تصمیم عوض کند، وقفه ای به وجود آمد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا با وجود اعلام تاریخ امروز (دوم شهریورماه) برای حرکت این کشتی به سمت دوحه، این اتفاق نیافتاده است؟ گفت: مشکلاتی برای سوخت این کشتی به وجود آمد و در درجه دوم می خواستیم مسافر را هم به صورت همزمان جابه جا کنیم؛ بنابراین هماهنگی های آن انجام شد و قرار بود آژانس های مسافرتی و تورهای گردشگری این کار را انجام دهند و نسبت به فروش آن اقدام نمایند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان این که هنوز هیچ بلیتی از کشتی قطر - بوشهر فروخته نشده است، اظهار کرد: براساس هماهنگی های اجرا شده، مقرر شد تا سفر کشتی بوشهر - قطر به صورت رفت و برگشت و تور چهار تا پنج روزه بین 200 تا 500 دلار باشد که بسته به نوع هتل و کلاس سفر متفاوت است و فاصله بوشهر تا قطر 200 مایل بوده و این سفر بسته به سرعت کشتی و شرایط جوی بین 12 تا 20 ساعت طول می کشد.

منبع: توریسم آنلاین

به "حرکت نخستین کشتی بوشهر-قطر در هفته جاری، قیمت بلیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت نخستین کشتی بوشهر-قطر در هفته جاری، قیمت بلیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید