دغدغه بزرگ کی روش ، جاسوسی از تیم ملی

به گزارش وبگردی مهر، درون زمین تمرین با اندکی دقت می توان دیده بان هایی را دید که بر فراز بلندی های اطراف زمین تمرین ایستادند و راه های منتهی به زمین تمرین را زیر نظر گرفته اند.

دغدغه بزرگ کی روش ، جاسوسی از تیم ملی

دغدغه بزرگ کی روش، جاسوسی از تیم ملی

تیم ملی در حالی آخرین نکات تاکتیکی را در دوحه مرور می نماید که کی روش توجه ویژه ای به مخفی نگه داشتن تمرینات تاکتیکی خود دارد.

به همین خاطر دور زمین تمرین تیم ملی با پارچه های مشکی پوشیده شده و علاوه بر آن نظارت ویژه مسوولان فدراسیون هم باعث شده جو تمرینات کاملا امنیتی باشد. این افراد در طول این مدت بطور مستمر سرتاسر محوطه را گشت می زنند تا مبادا شخصی غیر از عوامل تیم ملی نظاره گر تمرینات باشند.

این نظارت و سختگیری ها در شرایطی صورت می گیرد که در کمپ اسپایر سختگیری های بسیاری برای ورود و خروج افراد متفرقه وجود دارد.اولین حلقه امنیتی نگهبانان ورودی اصلی این کپ هستند که اصلا نمی توان فریب شان داد. ر صورتی که بتوانید به داخل کمپ راه پیدا کنید در محوطه ورودی و منتهی به زمین های تمرینی متعدد با ماشین های کوچک ماموران تنومندی را می بینیم که در حال گشت زنی هستند و در این میان اگر به شخصی مشکوک بربخورند مانع فعالیت او می شوند. پس از پشت سر گذاشتن این حلقه، به مامورانی بر می خوریم که در قسمت ساختمان اداری حضور دارند و در سطح ساختمان و تراس بزرگ آن به گشت زنی مشغول هستند.

درون زمین تمرین نیز با اندکی دقت می توان دیده بان هایی را دید که بر فراز بلندی های اطراف زمین تمرین ایستادند و راه های منتهی به زمین تمرین را زیر نظر گرفته اند.دیده بانانی که تعدادشان در هر تمرین حداقل 4 نفر بوده است.

با این حال کی روش همچنان نگران جاسوسی از تمرینات تیم ملی است تا مبادا رقیبان ایران در جام ملت ها بتوانند تاکتیکهای این تیم را نت برداری نموده و از آن استفاده نمایند. از این رو قرار است منطقه حفاظتی تمرینات تیم ملی بیشتر از روزهای قبل مورد بازرسی قرار بگیرد تا دغدغه های کی روش برای افشا نشدن برنامه های آماده سازی اش در اطراف اردوی تیمش به حداقل برسد.

3-300

منبع: ایران ورزشی

به "دغدغه بزرگ کی روش ، جاسوسی از تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه بزرگ کی روش ، جاسوسی از تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید