سامانه همتا اظهار داشت: گوشی های مسافری مورد تأیید سامانه همتا رجیستر شدند

به گزارش وبگردی مهر، سامانه همتا خاطرنشان کرد فایل حاوی اطلاعات گوشی های مسافری ارسالی از سوی گمرک آنالیز و آنها که مورد تأیید بودند، رجیستر شدند.

سامانه همتا اظهار داشت: گوشی های مسافری مورد تأیید سامانه همتا رجیستر شدند

به گزارش خبرنگار ، کانال اطلاع رسانی طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) یا همان همتا در روزهای گذشته اطلاعیه ای مهم را به اشتراک گذاشت که براساس این اطلاعیه درگاه ثبت اطلاعات مسافری سامانه همتا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده و از این پس صرفاً مواردی که مورد تأیید گمرک است، رجیستر خواهد شد.

اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت گوشی های مسافری

این کانال در جدیدترین اطلاعیه خود خاطرنشان کرد فایل حاوی اطلاعات گوشی های مسافری که در روز یکشنبه مورخ 26 آذر برای سامانه همتا ارسال شده بود، توسط سامانه همتا آنالیز گشت.

در متن این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع می رساند فایل حاوی اطلاعات گوشی های مسافری که در روز یکشنبه مورخ 26 آذر برای سامانه همتا ارسال شده بود، توسط سامانه همتا آنالیز گشت.

پس از آنالیز اطلاعات ارسالی، تمامی دستگاه هایی که اطلاعات آن از سوی گمرک صحیح و کامل ارسال شده بود، رجیستر شده و کد فعالسازی نیز به شماره تلفن همراه متقاضیان پیامک گشت. این کد فعالسازی در کارتابل متقاضیان در سامانه همتا به آدرس hamta.ntsw.ir نیز قابل مشاهده است. گفتنی است سایر موارد فایل ارسالی از سوی گمرک که فاقد اطلاعات صحیح یا کافی بودند، از سوی همتا تائید نشده و به همراه دلایل عدم تائید آنها، در اسرع وقت به گمرک عودت داده خواهند شد. متقاضیانی که درخواست ایشان تائید نشده، می توانند جهت پیگیری وضعیت درخواست خود به گمرک مراجعه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سامانه همتا اظهار داشت: گوشی های مسافری مورد تأیید سامانه همتا رجیستر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه همتا اظهار داشت: گوشی های مسافری مورد تأیید سامانه همتا رجیستر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید