فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز متوقف شد

به گزارش وبگردی مهر به نقل از رگولاتوری، وحید مختاری مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه شمال، از توقف فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز در استانهای تهران، مازندران و البرز در شش ماهه اول سال 97 اطلاع داد.

فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز متوقف شد

وی اضافه نمود: برخی از این شرکتها، بدون دریافت پروانه از رگولاتوری سرویس اینترنت به کاربران ارائه می کردند و برخی از آنها شرکتهایی بودند که پیش از این در قالب اپراتور ISDP پروانه فعالیت آنها باطل گردیده بود.

این مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، با اشاره به اهمیت انتخاب اپراتور مجاز برای دریافت خدمات، گفت: تمامی متقاضیان حقیقی یا حقوقی (شامل ارگانها، شرکتها و سازمانها) برای دریافت هرگونه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و انعقاد قرارداد باید به شرکتهای دارنده پروانه از رگولاتوری مراجعه نمایند.

مختاری تاکید نمود: لیست دارندگان پروانه فعالیت در حوزه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات روی پورتال رگولاتوری به آدرس www.cra.ir در منوی دارندگان پروانه و بخش دارندگان پروانه ارتباطات ثابت در دسترس است.

به گفته وی، چنانچه کاربران برای دریافت خدمات با این دارندگان پروانه قرارداد تنظیم نموده و موافقتنامه سطح خدمات (SLA) مبادله نمایند، درصورت بروز هرگونه تخلف از سوی ارائه نمایندگان خدمات می توانند موارد را از طریق سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 45 شرکت اینترنتی غیرمجاز متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید