فن درفارت: مورینیو گفت به نفعم است که از رئال مادرید بروم

به گزارش وبگردی مهر، هافبک هجومی سابق کهکشانی ها دلیل جدایی اش از این تیم برای پیوستن به تاتنهام رافاش کرد.

فن درفارت: مورینیو گفت به نفعم است که از رئال مادرید بروم

به گزارش وبگردی مهر و به نقل از مارکا، رافائل فن در فارت، بازیکن هلندی سابق رئال مادرید فاش کرد که دلیل جدایی اش از این تیم اعتراف صادقانه ای بوده که سرمربی اش در جمع سفید پوشان مادرید در خصوص وضعیت او انجام داده بود.

فن در فارت 35 ساله که سال 2008 از هامبورگ به رئال مادرید پیوست دو سال بعد از پیوستن به کهکشانی ها آنها را ترک کرد. در واقع مورینیو با ورودش به کادر فنی رئال مادریدی، فن درفارت را متقاعد کرد که از این تیم جدا گردد.

فن درفارت در گفت و گویی اختصاصی با نشریه مارکا، گفت: مورینیو به من گفت رافا، تو باید از رئال بروی چون ما کاکا و بازیکنانی دیگر داریم. به نفع تو است که بروی تا در تیمی دیگر فرصت بیشتری برای بازی کردن به دست آوری و به همین دلیل بود که من از رئال مادرید به تاتنهام پیوستم.

فن در فارت در در مقطعی مجبور به توصیه مورینیو شد که همزمان با او بازیکنان مانند کاکا، گرانرو و اوزیل در رئال مادرید حضور داشتند و مورینیو هم بدون تعارف آینده او را برایش روشن کرد. با رفتن فن در فارت مورینیو رختکن رئال مادرید را کاملاً از بازیکنان هلندی تخلیه کرد. کلاس یان هونتلار، درنته و ... جزو دیگر بازیکنان هلندی رئال مادرید بودند که با ورود آقای خاص از این تیم جدا شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فن درفارت: مورینیو گفت به نفعم است که از رئال مادرید بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فن درفارت: مورینیو گفت به نفعم است که از رئال مادرید بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید