قهرمانی تیم کشتی پهلوانی ایران در بازی های جهانی عشایر

به گزارش وبگردی مهر، تیم ملی کشتی پهلوانی با کسب 3 مدال طلای محمد نادری، امید حسن تبار و جابر صادق زاده به عنوان قهرمانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر در قرقیزستان دست یافت.

قهرمانی تیم کشتی پهلوانی ایران در بازی های جهانی عشایر

به گزارش وبگردی مهر، رقابت های کشتی پهلوانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر با حضور 48 کشتی گیر از 26 کشور جهان، در سه وزن امروز (سه شنبه) در شهر چولپان آتا کشور قرقیزستان برگزار گردید و در خاتمه تیم ایران با کسب 3 مدال طلا بعنوان قهرمانی رسید.

در وزن 70 کیلوگرم محمد نادری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل کشتی گیر آذربایجانی به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. نادری در دیدار خاتمهی مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 80 کیلوگرم امید حسن تبار دور نخست حریف قزاقستانی را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسن تبار در این مرحله با شکست حریفی از کشور چین راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار نهایی حریفی از کشور ترکمنستان را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 100+ کیلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست حریفی از کشور لیتوانی را مغلوب کرد وی در دور بعد نیز کشتی گیری از تاجیکستان را از پیش رو برداشت، صادق زاده در دور سوم مقابل نماینده کشور بلغارستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله نیز نودار کورتانیدزه از کشور گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. صادق زاده در این دیدار کشتی گیری از کشور مغولستان را شکست داد و مدال طلا را از آن خود کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قهرمانی تیم کشتی پهلوانی ایران در بازی های جهانی عشایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی تیم کشتی پهلوانی ایران در بازی های جهانی عشایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید