لیگ برتر فوتبال، زور پرسپولیس در آزادی به نفت مسجدسلیمان نرسید، سقوط شاگردان برانکو به رده سوم

به گزارش وبگردی مهر، دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان با نتیجه تساوی به خاتمه رسید.

لیگ برتر فوتبال، زور پرسپولیس در آزادی به نفت مسجدسلیمان نرسید، سقوط شاگردان برانکو به رده سوم

به گزارش وبگردی مهر، تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:30 امروز (جمعه) در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل انتها یافت.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، بشار رسن، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه (گادوین منشا - 68)، سیامک نعمتی و علی علیپور (شایان مصلح - 83).

ترکیب نفت مسجدسلیمان: میلاد فراهانی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، یوسف وکیا، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، محمود قائدرحمتی (اکبر آفاقی - 67)، پیمان میری، فرشید مهمدی (اسماعیل شریفات - 56) و عباس عسکری (صادق صادقی - 76).

نیمه اول دقیقه 8: اوت بلند حسین ماهینی را موسی کولیبالی برگشت داد که امید عالیشاه با ضربه ای غافلگیر کننده قصد داشت دروازه را باز کند، اما توپ به کنار دروازه رفت.

دقیقه 10: بشار رسن شوتی را به سمت دروازه نفت مسجدسلیمان شلیک کرد که توپ پس از برخورد با مدافعان تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 19: این بار بازیکنان نفت مسجدسلیمان بودند که به سمت دروازه پرسپولیس حمله کردند، اما شوت آنها را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه 26: سیامک نعمتی به دلیل خطای شدیدی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 28: حرکت سیامک نعمتی پشت محوطه جریمه و شوت او به سمت دروازه نفت مسجدسلیمان به مدافعان این تیم برخورد کرد تا فراهانی کار سختی برای مهار توپ نداشته باشد.

دقیقه 43: یوسف وکیا از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

نیمه دوم دقیقه 55: ارسال احمد نوراللهی از روی یک ضربه ایستگاهی موقعیتی خطرناک برای پرسپولیس ایجاد کرد. جایی که سیدجلال حسینی با پروازی بلند ضربه سرش به تیر دروازه برخورد کرد تا دروازه صنعت نفت به شدت تهدید گردد.

دقیقه 60: شوت از راه دور کمال کامیابی نیا را میلاد فراهانی مهار کرد.

دقیقه 67: کرنر ارسالی از سوی احمد نوراللهی با ضربه سر شجاع خلیل زاده همراه بود که توپ از کنار دروازه بیرون رفت، هرچند حرکت او نیز از سوی داور خطا اعلام شد.

دقیقه 69: عباس عسکری با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 74: حمله خطرناک نفتی ها به پیمان میری رسید که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 79: حمله همه جانبه پرسپولیسی ها به محمد انصاری رسید که این بازیکن در محوطه جریمه سرنگون شد تا فرصت از دست سرخپوشان میدان برود.

دقیقه 80: نفتی ها روی غافلگیری بازیکنان پرسپولیس قصد داشتند ضد حمله ای را با ضربه ایستگاهی به دست آمده ترتیب دهند که حمله آنها نافرجام بود و در رفت و برگشت سیدجلال حسینی موفق شد توپ را از منطقه خطر دور کند.

دقیقه 86: شوت سیامک نعمتی از راه دور ثمری برای پرسپولیسی ها نداشت.

دقیقه 88: یک و دوی سیامک نعمتی با گادوین منشا، موقعیتی خوب برای این بازیکن فراهم کرد اما ضربه نعمتی به بیرون رفت.

دقیقه 90: ارسالی خطرناک روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر حسینی همراه شد، در برگشت بشار رسن توپی شلیک کرد که برگشت داده شد و در ادامه شایان مصلح، اما هربار مسجدسلیمانی ها از دروازه خود دفاع کردند. در نهایت توپ به احمد نوراللهی رسید که ضربه این باشگاه را هم میلاد فراهانی مهار کرد.

به گزارش تسنیم، پرسپولیس با این تساوی 8 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان به رتبه سوم سقوط کرد و نفت مسجدسلیمان هم به سومین امتیاز خود رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، زور پرسپولیس در آزادی به نفت مسجدسلیمان نرسید، سقوط شاگردان برانکو به رده سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، زور پرسپولیس در آزادی به نفت مسجدسلیمان نرسید، سقوط شاگردان برانکو به رده سوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید