منتقدان درباره دموی The Last of Us Part 2 چه می گویند؟

به گزارش وبگردی مهر، پس از نمایش تریلر تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 در برنامه ویدیویی State of Play، شرکت ناتی داگ با برگزاری رویدادی کوچکی از رسانه ها دعوت کرد تا بازی را تجربه نمایند. در این رویداد یک دموی سه ساعته مقابل رسانه ها گذاشته بود که افراد می توانستند دو بخش متفاوت از بازی را تجربه نمایند. مطمئنا اگر اخبار بازی را دنبال نموده باشید، حتما ویدیوهای منتشر شده از این رویداد را تماشا نموده اید و تقریبا دیگر می دانید با چه چیزی سر و کار داریم. به هر روی، رسانه ها بعد از گذشت مدتی این اجازه را داشتند تا گزارش و تجربه خود را از دمو بنویسند. به صورت کلی تقریبا تمامی افرادی چه از لحاظ روند و از چه لحاظ گرافیک و سایر مسائل فنی از بازی راضی بودند. با این حال، طبق معمول تعدادی کمی از سایت ها هم از کشتن سگ ها و خشن بودن بیش از حد بازی گله کردند. در ادامه می توانید خلاصه گزارش وب سایت های بازی را بخوانید.

منتقدان درباره دموی The Last of Us Part 2 چه می گویند؟

IGN

تجربه دو ساعته من از بازی The Last of Us Part 2 جالب، چالش برانگیز و بسیار جذاب بود. من هم یکی از همان افرادی بودم که با معرفی دنبالهمجموعه احساس کردم انجام چنین کاری غیرضروری است. اما با توجه به چیزی که بازی کردم، واضح است که ناتی داگ سیستم خودش را به شکل پیچیده و شگفت انگیزی تکامل داده است و همین موضوع اجازه داده تا سناریوهای منحصر به فرد و پرتنشی به وجود بیاید. دنیای بازی هم در بحث گشت و گذار و هم در سطح روایت داستانی، بزرگ تر به نظر می رسد. با توجه به اینکه دموی بازی بخشی کوچکی از بازی را شامل می شد، نمی توانم برای تجربه بازی و اطلاعات بیشتر صبر کنم. این دمو معین کرد که دنباله داستان جول و الی قرار است یک ماجراجویی جذاب و گیرا باشد.

The Verge

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که قسمت را اول را دوست داشتند، باید بگوییم که دنباله بازی همان حس و روند را دارد. ناتی داگ یک دنیای غنی و به شدت باورپذیر را ساخته که سرشار محیط های پیچیده و جزئیات کوچک و قابل مشاهده است.

آن ها همچنین بخش مخفی کاری بازی را عمیق تر نموده اند. می توانید در چمن ها قایم شوید و با استفاده از اسلحه صداخفه کن خود یا تیر و کمان الی، دشمنان را بکشید. همچنین اگر قصد دارید راه ویرانگرتری را پیش بگیرید، می توانید با پرت کردن حواس دشمنان آن ها را به سمت تله های منفجرشونده بکشانید.

GameInformer

همانند بازی اول، مبارزات همچنان خشن هستند. دشمنان حملات خود را با یکدیگر هماهنگ می نمایند و حتی اسم همدیگر را صدا می زنند. یکی از بهترین استراتژی های مبارزات این است که تا جای ممکن مخفی بمانید و دشمنان را یکی یکی از بین ببرید. خوشبختانه محیط ها به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانید جایی برای مخفی شدن پیدا کنید و زمانی که لو رفتید، سریعا قایم شوید. با این حال، دشمنان حضور شما را فراموش نمی نمایند و همچنان به دنبال تان می گردند؛ موضوعی که تنش بسیار زیادی را به جریان مبارزات اضافه نموده است. در طول بازی احساس می کردم دائما در حال حرکت هستم. برخی مواقع برای پیدا کردن موارد مختلف به یک اتاق می رفتم یا اینکه پیش از درگیر شدن با دشمنان، آیتم جدیدی می ساختم.

در The Last of Us Part II هیچ وقت کاملا مخفی و در امان نیستید.

USGamer

لحظاتی در بازی بود که باعث شد احساس کنم زننده و کثیف هستم؛ مثل کشتن سگ مردی و شنیدن صدای گریه او در غم و اندوه، یا فرو کردن تبر کوچکی در سر یک زن. علاوه بر این، در لحظه ای که مهماتم تمام شد و به شکل دیوانه واری دنبال گلوله یا جایی برای قایم شدم می گشتم، احساس اضطراب و تب شدیدی می کردم. بازی در تمام لحظات همانند سکانس پایانی قسمت اول بسیار مضطرب نماینده و چالش برانگیز است. در حال حاضر چیز زیادی از داستان نمی دانم، اما روند بازی در مقایسه با شماره اول یک قدم رو به جلو است.

VG247

The Last of Us: Part 2 مثل یک دنباله تر و تمیزی است که در آن همه چیزها به بهترین شکل ممکن کنار هم آمده اند و یکدیگر را تحسین می نمایند. تمام بهبودها و پیشرفت های بازی در جای درست خود هستند و تمامی مکانیک ها و کارهای دیگر به خدمت داستان و مبارزات درآمده اند. فکر نمی کردم بیش از این می توانستیم برای نیمه اول 2020 هیجان زده باشیم، اما به نظر می رسد بازی جدید ناتی داگ قرار است در زمان انتشار خود در 21 فوریه به موفقیت های بزرگی برسد.

VentureBeat

همان طور که گفتم، تجربه بازی هیجان انگیز و لذت بخش بود. تنها نکته بد احتمالی این است که اظهارات ناتی داگ و این پرده برداری باعث می گردد تا انتظارات بسیار بالای افراد از همین هم بیشتر گردد. با این حال، فکر می کنم ناتی داگ بتواند از پس این چالش بربیاید. آن ها به تکنولوژی وابسته نیستند و روی آن حسابی نمی نمایند. آن ها زمانی زیادی را صرف می نمایند تا به کیفیت مطبوع برسند. آن ها با بهبودهای روند بازی و یک داستان خوب به سمت این چالش و انتظارات حمله ور می شوند. از همین الان نگرانم که باید از چه کسی محافظت کنم و جان چه کسی را نجات دهم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "منتقدان درباره دموی The Last of Us Part 2 چه می گویند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتقدان درباره دموی The Last of Us Part 2 چه می گویند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید