نامزد جمهوری خواه: ترامپ خائن و مستحق استیضاح است

به گزارش وبگردی مهر، رقیب هم حزبی رئیس جمهور آمریکا او را فردی خائن توصیف کرد و گفت اطلاعات کافی برای رأی دادن به استیضاح او وجود دارد.

نامزد جمهوری خواه: ترامپ خائن و مستحق استیضاح است

به گزارش گروه بین الملل وبگردی مهر، جو والش رقیب هم حزبی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، او را خائن و مستحق استیضاح دانست.

به نوشته پایگاه اینترنتی بریتبارت، والش در گفت وگو با سی ان ان گفت: رئیس جمهور مستحق استیضاح است. هیچ فردی از کاخ سفید یا افراد عالی رتبه کاخ سفید امروز در این برنامه حضور ندارند زیرا چیزی برای دفاع وجود ندارد. این رئیس جمهور این هفته بار دیگر به کشورمان خیانت کرد.

والش با اشاره به درخواست ترامپ از چین برای یاری به تحقیقات علیه جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020 گفت: اگر من در تحقیقات کنگره بودم و قرار بود به تحقیقات رأی دهم، اکنون به قدر کافی اطلاعات داریم که به استیضاح این رئیس جمهور رأی دهیم. او این هفته بر روی چمن کاخ سفید ایستاد و به دو دولت خارجی دیگر گفت در انتخابات ما مداخله نمایند. این خود به تنهایی قابل استیضاح است.

والش ادامه داد: شاید لحنم تند باشد ولی عمداً می خواهم بگویم دونالد ترامپ یک خائن است. اکنون می دانم صحبت های زیادی درباره خیانت وجود دارد. مردم از هر دو طرف (حزب) درخصوص استفاده از کلمه خیانت وظیفه نشناسی نموده اند. من این رئیس جمهور را متهم به خیانت نمی کنم. بنیان گذاران [کشور] ما درخصوص این که خیانت شامل چه چیزهایی است کاملاً دقیق بوده اند. اما اگر به فرد خائن با تعریف گسترده تری نگاه کنید، این رئیس جمهور این هفته دوباره به کشورمان خیانت کرد و این اولین باری نیست که او این کار را نموده است. مرا ببخشید. نمی دانم که باید به طور تدریجی پیش برویم. این رئیس جمهور باید بر درست بر اساس آنچه خودش گفته است استیضاح گردد و بهتر است جمهوری خواه ها از آن حمایت نمایند.

چندی پیش یک مقام اطلاعاتی سابق آمریکا افشا کرد که ترامپ از ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین درخواست نموده است به او یاری کند تا جو بایدن رقیب انتخاباتی وی در سال 2020 را از میدان به در کند.

این اتهامات موجب شد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز 3 مهرماه رسماً شروع تحقیقات برای استیضاح رئیس جمهور این کشور را به دلیل مسائل مطرح شده در ارتباط با گفت وگوی تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین را اظهار داشت.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "نامزد جمهوری خواه: ترامپ خائن و مستحق استیضاح است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد جمهوری خواه: ترامپ خائن و مستحق استیضاح است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید