نانوایی های آذربایجان شرقی درجه بندی می شوند

به گزارش وبگردی مهر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی در مصاحبه با خبرنگاران، از اجرای طرح درجه بندی نانوایی های استان اطلاع داد و گفت: نانوایی های استان از یک تا 3 درجه بندی می شوند.

نانوایی های آذربایجان شرقی درجه بندی می شوند

علی جهانگیری اضافه نمود: این طرح با هدف بهبود کیفیت نان، کاهش دورریز انواع نان، ایجاد رقابت در پخت با کیفیت میان نانوایان و افزایش سلامت افراد جامعه انجام می گردد.

وی با اشاره به زمان اجرای این طرح ادامه داد: کوشش می کنیم این طرح تا دهه فجر سال جاری به مرحله اجرا دربیاید.

جهانگیری همچنین در خصوص افزایش یا عدم افزایش قیمت نان همزمان با اجرای طرح درجه بندی نانوایی های استان گفت: هم اینک تصمیمی برای افزایش قیمت نان گرفته نشده است، اما از آنجایی که درجه بندی نانوایی ها بر اساس کیفیت، نحوه پخت، بهداشت فردی و همچنین بهداشت محیط انجام می گردد، علاوه بر تشویق نانوایان، از آنها حمایت های لازم هم انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با تشریح شاخص های درجه بندی نانوایی ها توضیح داد: داشتن پروانه کسب، استفاده از مواد اولیه و خمیر مایه استاندارد، وضع بهداشت فردی و محیطی نانوا و نانوایی، داشتن مهارت شغلی و همچنین مدرک دانشگاهی از جمله شاخص های اعلام شده در درجه بندی نانوایی های استان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نانوایی های آذربایجان شرقی درجه بندی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نانوایی های آذربایجان شرقی درجه بندی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید