کاظمیان: زمانش رسیده پرسپولیس قهرمان آسیا گردد، الدحیل تیمی به مراتب بهتر از السد است

به گزارش وبگردی مهر، بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: تیم برانکو شاید کمبود هایی به خاطر محدودیت بازیکن داشته باشد، اما آن قدر خوب هست که تا فینال لیگ قهرمانان پیش برود.

کاظمیان: زمانش رسیده پرسپولیس قهرمان آسیا گردد، الدحیل تیمی به مراتب بهتر از السد است

جواد کاظمیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبگردی مهر در مورد بازی شب گذشته (سه شنبه) پرسپولیس مقابل الدحیل که با شکست یک بر صفر نماینده کشورمان به اتمام رسید، گفت: در مجموع یک بازی امیدوارنماینده را از پرسپولیس دیدیم. به شخصه با تعریف هایی که از الدحیل نموده بودند، فکر می کردم این بازی یکطرفه به سود تیم قطری خواهد بود، اما پرسپولیس با یک بازی منطقی و هوشمندانه توانست حریفش را به خوبی کنترل کند. البته بازی می توانست یک - یک گردد، اما یکی دو فرصت گلزنی راحت از دست رفت.

پرسپولیس در خط حمله زهردار نیست وی اضافه کرد: الدحیل را تیمی شنماینده در خط دفاع دیدم و به این خاطر اعتقاد دارم می توانیم در استادیوم آزادی با اختلاف دو گل این تیم را ببریم. در بازی برگشت باید قدر فرصت های گلزنی را به خوبی بدانیم. پرسپولیس در این فصل در خط حمله زهردار نشان نداده و شاید به خاطر این است که در حملات کم تعداد ظاهر می گردد. می گردد این نقیصه را رفع کرد و مدافعان کناری و هافبک های دفاعی را در حملات شرکت داد. نوراللهی و کامیابی نیا پیش از این نشان داده اند اشتهای گلزنی زیادی دارند و اگر جلوتر بازی نمایند حتماً گلزنی خواهند کرد.

یک لحظه هم نباید از 3 بازیکن الدحیل غفلت کرد بازیکن پیشین پرسپولیس با بیان اینکه این تیم در بازی برگشت باید مراقب ضدحملات الدحیل باشد، توضیح داد: ادمیلسون، نام تائه هی و علی معز بازیکنان سرعتی و بسیار خطرناک الدحیل هستند که یک لحظه هم نباید از آنها غافل شد. پرسپولیس در قطر گل نزده و این مسئله کار تیم برانکو را در آزادی سخت می نماید. پرسپولیس در بازی برگشت خیلی باید محتاط عمل کند تا گل نخورد که اگر این اتفاق بیفتد شرایط بازی بسیار سخت خواهد شد. اگر 2 بر یک می باختیم به مراتب بهتر از باخت یک بر صفر بود. با این حال با شناختی که از عرب ها دارم خوب می دانم فوتبالیست های آنها از استادیوم آزادی خیلی می ترسند. قطعاً استادیوم آزادی روز بازی پر خواهد شد و 80 هزار تماشاگر این استادیوم را برای الدحیل جهنم خواهند کرد.

توان بدنی بازیکنان پرسپولیس عالی است کاظمیان با تمجید از تیم برانکو توضیح داد: پرسپولیس اگر بتواند از سد الدحیل عبور کند آن وقت السد را هم خواهد برد. الدحیل به مراتب تیمی بهتر از السد است و اگر استقلال به حریف خود در تهران باخت به خاطر دلایل دیگری بود. شاید استقلال به نوعی مقابل السد غافلگیر شد، چرا که این تیم آنقدر قوی نبود که سه گل به استقلال در آزادی بزند. البته انتظار داشتم الدحیل شب گذشته بازی بهتری را ارائه کند و فکر کنم آنها بیشتر تحت تأثیر بازی خوب پرسپولیس قرار گرفتند. دوندگی و قوای جسمانی شاگردان برانکو عالی بود و در دقایق انتهای این بازیکنان تیم میزبان بودند که کم آورده بودند. این نشان می دهد پرسپولیس زیر نظر برانکو خیلی خوب بدنسازی نموده است. خاطرم هست در بازی های آسیایی پوسان هم دو ماه بدنسازی کردیم و در آخر قهرمان شدیم. مربی با تجربه ای مثل برانکو کارش را بلد است و می داند تیمش را برای چنین تورنمنت های سنگینی چطور آماده کند.

پرسپولیس می تواند فینالیست آسیا گردد وی پرسپولیس را یکی از مدعیان جدی قهرمانی آسیا دانست و یادآور شد: پرسپولیس اگر مشکل کمبود بازیکن نداشت و برانکو می توانست تعویض های دلخواه خود را داشته باشد، قطعاً کار راحت تری را مقابل الدحیل داشت. با این حال من معتقدم این پرسپولیس آنقدر خوب است که تا فینال آسیا پیش برود و حتی قهرمان آسیا گردد. شاید زمان آن فرار رسیده که پرسپولیس قهرمان آسیا گردد و کسب این افتخار در این مقطع که تیم های قدری در آسیا هستند، واقعاً افتخار بزرگی است.

دوست دارم برای فینال به استادیوم آزادی بروم کاظمیان در انتها در پاسخ به این سؤال که چرا برای تماشای بازی های پرسپولیس به ورشگاه آزادی نمی روید؟، خاطر نشان کرد: بازی را از تلویزیون تماشا کردن با آرامش بیشتری همراه است. اگرچه حضور در میان هواداران هم جذابیت های خاص خود را دارد. بعد از خداحافظی از فوتبال دیگر به استادیوم آزادی نرفتم و دوست دارم زمانی این اتفاق رخ دهد که پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رفته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاظمیان: زمانش رسیده پرسپولیس قهرمان آسیا گردد، الدحیل تیمی به مراتب بهتر از السد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمیان: زمانش رسیده پرسپولیس قهرمان آسیا گردد، الدحیل تیمی به مراتب بهتر از السد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید