2500 حلقه لاستیک برای کامیونها و اتوبوسهای کرمان اختصاص یافت

به گزارش وبگردی مهر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، مهدی حسینی نژاد در جلسه هم اندیشی روسای ادارات صمت استان کرمان اظهار داشت: امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم و هدف دشمن ایجاد نارضایتی در جامعه است.

2500 حلقه لاستیک برای کامیونها و اتوبوسهای کرمان اختصاص یافت

وی با اشاره به اینکه همه ما باید هوشیار و متحد باشیم تا دشمن نتواند به اهداف شوم و پلید خود برسد، اضافه کرد: بحث تامین لاستیک برای کامیون داران یکی از بحرانها و مسائلی بوده که با مشارکت همه مسئولان اعم از نمایندگان استان، سرپرست استانداری و مسئولان قضایی و دستگاههای نظارتی توانستیم این بحران لاستیک را در استان راهنمایی کنیم.

حسینی نژاد ادامه داد: سهمیه ویژه ای به تعداد دو هزار و 500 حلقه لاستیک با پیگیری زیاد برای استان کرمان گرفتیم و هم اکنون در چرخه توزیع است.

وی گفت: سهمیه هر شهرستان تعیین و در اختیار نمایندگی های فروش قرار گرفته که امیدوارم با توزیع آنها بین کامیون داران کمبود این حوزه از بین برود.

حسینی نژاد اضافه کرد: استان کرمان روزانه به 400 حلقه لاستیک احتیاج دارد که 100 حلقه آن را یکی از شرکت های خصوصی کرمان و 107 حلقه آن را از سهمیه کشوری تامین می گردد و مابقی لاستیک مورد احتیاج باید به وسیله واردات و سایر موارد تامین گردد.

وی گفت: ما به دنبال آن هستیم که یک سهمیه ماندگار و ثابت برای استان کرمان بگیریم و شرکتهای بزرگی در استان کرمان وجود دارند که پیشنهاد دادند لاستیک وارد نمایند و علاوه بر تامین احتیاج خودشان احتیاج استان کرمان و سایر استانهای همجوار را تامین نمایند و ماهم پیگیری کردیم و مکاتباتی را در این خصوص با وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته ایم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "2500 حلقه لاستیک برای کامیونها و اتوبوسهای کرمان اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2500 حلقه لاستیک برای کامیونها و اتوبوسهای کرمان اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید