اخبار اقتصادی

مخالفت روسیه با تحریم های مالی درشرایط کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه وزارت خارجه روسیه، سرگئی لاوروف، وزیرخارجه روسیه در جریان نشست شانگهای که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، مخالفت خود را با تحریم ها در جریان شیوع ویروس کرونا اظهار داشت.

20 تیر 1399

گرمسار به قطب صنعتی ایران تبدیل می شود

فرماندار گرمسار گفت: این شهرستان با بهره گیری از ظرفیت منطقه ویژه اقتصادی به قطب صنعتی ایران تبدیل می شود.

16 تیر 1399

ظریف درباره آمریکا به گوترش نامه نوشت

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امورخارجه در توئیتی از نامه محمدجواد ظریف در مورد بدعهدی ها و تحریم های آمریکا علیه ایران به آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد اطلاع داد.

15 تیر 1399

از تمدید نشدن قراردادم ناراحتم، پیشنهادات جدیدی دارم

به گزارش خبرنگاران، باشگاه بنی یاس رسما اعلام کرد که به کار با وینفرد شفر سرمربی آلمانی برای فصل آینده خاتمه می دهد و قرارداد او تمدید نمی شود.

15 تیر 1399

واکنش ایران به گزارش سالانه آزادی مذاهب وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه گزارش سالانه آزادی مذاهب در جهان از سوی آمریکا را دخالت آشکار در امور داخلی سایر کشورها و بر مبنای اطلاعات غلط دانست.

9 تیر 1399

کرونا و فرصت راهبردی همگرایی منطقه ای

بحران ناشی از بیماری ویروس کرونا می تواند بسترساز فرصت های جدید در سیاستگذاری کلان کشور باشد.

7 تیر 1399

فراری دو محصول جدید روانه بازار می نماید

فراری در نظر دارد در امسال محصولاتی جدید را رونمایی و روانه بازار کند. این شرکت در سال 2019 میلادی پنج خودروی جدید را در راستای برنامه توسعه محصولاتش معرفی کرد. طبق این برنامه فراری در مدت زمان پنج سال، 15 خودروی جدید را معرفی خواهد نمود.

1 تیر 1399

نیروهای عراقی تروریست های زیادی را از پای درآورده اند

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، عادل عبدالمهدی نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق اعلام نمود: درگیری های نیروهای امنیتی این کشور با تکفیریها همه روزه ادامه دارد.

26 خرداد 1399

شهر لیون؛ پایتخت گردشگری هوشمند سال 2019

پایتخت گردشگری هوشمند سال 2019 شهرهای لیون و هلسینکیلیون، سومین شهر عظیم کشور فرانسه است که در شرق این کشور واقع شده است. این شهر از طریق دو رود عظیم یعنی رون و سون و همچنین تپه های La Croix-Rousse و Fourvière به دو ناحیه متفاوت تقسیم شده است. جاذبه های گردشگری به ثبت...

24 خرداد 1399

جهش در فراوری نیازمند تغییر در دیدگاه هاست

رئیس اتاق کرمان گفت: از دیدگاه بخش خصوصی برای تحقق شعار سال با عنوان جهش فراوری باید اتفاقات اساسی روی دهد و ابتدا در دیدگاه های فعلی تغییر اساسی ایجاد گردد.

23 خرداد 1399

نحوه ثبت نام وام یک میلیون تومانی

خبرنگاران: اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی حمایتی کرونا 35 هزار تومان است که ماهانه از حساب یارانه سرپرستان خانوار کسر می شود و این افراد برای ثبت نام وام باید کدملی خود را در پاسخ به پیامک وزارت رفاه، ارسال کنند.

20 خرداد 1399

عرضه اولیه شستا بخریم یا نخریم؟ ، خرید شستا چقدر پول می خواهد؟

به گزارش تجارت نیوز، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) قرار است روز چهارشنبه 8 میلیارد سهم خود را (معادل 10 درصد کل سهام) در بورس عرضه اولیه کند که البته سهمیه افراد حقیقی و حقوقی (به جز صندوق های سرمایه گذاری) 6 میلیارد و 700 میلیون سهم خواهد بود. عرضه...

18 خرداد 1399

سفیر چین در آمریکا: مبارزه با ویروس کرونا را نباید سیاسی کرد

سفیر چین در آمریکا از کشورهای غربی و آمریکا خواست تا از سیاسی کردن جریان مقابله با ویروس کرونا خودداری نمایند.

16 خرداد 1399

کندر، هدیه ای از طرف خدا

کندر میوه درختیست که در صحرا های عمان می روید و از آن جا که مردم در گذشته اعتقاد داشتند این درخت موهبتی الهیست، تکثیر، خرید و فروش این درخت مجاز نبود. البته تاجران دریایی خیلی به این مسائل اهمیت نمی دادند و تمام کوشش خود را می کردند تا از راه فروش این ماده...

14 خرداد 1399

قلعه نویی و از دست دادن رویای عظیم

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان همزمان 2 رویای عظیم را از دست داد و این موضوع تراژدی برای پرافتخارترین مربی لیگ برتر به شمار می آید.

11 خرداد 1399

موافقت شورای پول و اعتبار با سیاست های همتی برای مقابله با کرونا

شورای پول و اعتبار با برنامه ها و سیاست های اعتباری پیشنهادی رئیس کل بانک مرکزی در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت کرد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران شیعیان و تنگناهای سیاسی- مذهبی در عربستان

تهران- خبرنگاران- آل سعود طی دهه های گذشته همیشه به شکلی سیستماتیک و به وسیله اعمال تبعیض های هدفمند مانع از نقش آفرینی اقلیت شیعه در ساختار سیاسی عربستان شده است.

8 خرداد 1399

بانک مرکزی برنامه ای برای تغییر در شرایط و نرخ سپرده ها ندارد

بانک مرکزی برنامه ای برای تغییر در شرایط و نرخ سود سپرده ها ندارد.

7 خرداد 1399

عملیات واکنش سریع را اجرا کنید

3 نهاد تحقیقی و پژوهشی ضمن برآورد آثار مالی شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد و کسب و ها به دولت و کسب و کارها پیشنهاد کردند هرچه سریعتر به دلیل تغییر شرایط مالی اجتماعی وارد مرحله واکنش سریع شوند و اقدام های تازه ای را برای مقابله با آثار مالی کرونا انجام دهند.

6 خرداد 1399

آمار تازه قربانیان کرونا در دنیا 13 فروردین ، هشدار درباره افزایش قربانیان کرونا در آمریکا و کمبود تجهیزات در فرانسه

شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در دنیا به 858 هزار و 669 نفر رسیده که از این تعداد 42 هزار و 151 نفر جان خود را از دست داده اند.

1 خرداد 1399
تعداد: (132)