موسیقی

موضوع علمی یادروز حافظ در سال 1399 اعلام شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، حسن لی با بیان این مقدمه که بازبینی، بررسی و نقد همیشگی شرایط پژوهش های ادبی و آسیب شناسی آن می تواند راه را برای رسیدن به شرایط مطلوب هموارتر کند، شرح داد: سال هاست که در حوزه های مختلف حافظ پژوهی از جمله تصحیح، ترجمه،...

17 تیر 1399

معرفی بهترین بازی های موبایلی در سال 2019

در این گزارش به 7 بازی موبایلی برتر سال 2019 پرداخته ایم.

25 بهمن 1398

جشنواره بین المللی فرهنگ و اقوام ایران زمین در گرگان شروع شد

سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقوام با حضور جمعی از سفرا، مهمانان خارجی و داخلی، مدیران وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران استان گلستان در گرگان شروع شد.

15 دی 1398

فراخوان سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

قرار است سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر از 24 تا 30 بهمن ماه امسال برگزار گردد. گروه ها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا 17 آذرماه امسال فرصت دارند تا در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام نمایند.

14 مهر 1398

انتشار یک رمان خارجی و یک داستان بلند ایرانی

رمان نگویید چیزی نداریم نوشته مادلین تین با ترجمه نازنین معمار و داستان بلند یک روز سر فرصت نوشته مهین بنی طالبی دهکردی منتشر شده اند.

11 شهریور 1398

طرح دوباره سند موسیقی

جلسه کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع بررسی پیش نویس سند موسیقی کشور با حضور اعضای کمیسیون، مدیرکل دفتر موسیقی و هنرمندان موسیقی برگزار شد.

6 شهریور 1398

گوشی نسل پنجم موتورولا با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، این گوشی دارای امکانات ویژه ای برای عکاسی در شب است و باتری آن بعد از شارژ استفاده از این گوشی را برای مدت دو روز ممکن می نماید.

13 مرداد 1398

دورهمی جامعه بزرگ مترجمان

دورهمی جامعه مترجمان همراه با پخش مستند نجف دریابندری در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

5 تیر 1398

بازدید 6 میلیون خارجی از ایران در امسال

به گزارش خبرنگاران علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی عصر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی گردشگری آمار گردشگران بین المللی ایران را ارائه کرد و گفت: تعداد گردشگران بین المللی در سال 2017، یک میلیارد و 323 میلیون نفر بوده است که در سال...

22 خرداد 1398

نمایشگاه سوزن دوزی بلوچ در موزه پوشاک سلطنتی سعدآباد برگزار می گردد

نمایشگاه سوزن دوزی بلوچ با هدف معرفی و حمایت از هنرمندان این رشته صنایع دستی، در موزه پوشاک سلطنتی سعدآباد برگزار می گردد.

14 خرداد 1398

کسب رتبه دوم هنرمند گلستانی در جشنواره کشوری

رمضان یازرلو در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار کرد: علی منوچهرنیا هنرمند بندرگزی با شرکت در سومین جشنواره ستاره های صحنه کشور، مقام دوم این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.

19 آذر 1397

شب گردشگری قزوین در برج میلاد برگزار شد

هم‌زمان با برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق، شب گردشگری قزوین با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین، جمعی از استادان حوزه فرهنگ و هنر و هنرمندان قزوینی برگزار شد.

21 مرداد 1397