مقالات گردشگری

اعلام برگزاری کارگاه مجازی مجسمه سازی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، برگزاری کارگاه مجازی مجسمه سازی صورت می گیرد.

4 مهر 1399

اتمام عملیات برق رسانی به مجتمع گردشگری کاه کوه سرایان

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرایان از تکمیل عملیات برق رسانی به مجتمع گردشگری کاه کوه سرایان اطلاع داد.

30 شهریور 1399

صدور دو پروانه بهره برداری مجموعه گردشگری در زنجان

خبرنگاران/زنجان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، از صدور دو پروانه بهره برداری مجموعه گردشگری خبر داد.

28 شهریور 1399

اعلام کشف یک مجسمه مومیایی شده مصری

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کشف یک مجسمه مومیایی شده مصری صورت گرفت.

24 شهریور 1399

گردشگری مذهبی و سلامت راهکارهایی نوین برای توسعه گردشگری در ایلام

نماینده استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: از راهکارهای نوین برای توسعه صنعت گردشگری در ایلام نگاه ویژه به بخش گردشگری مذهبی و سلامت است.

23 شهریور 1399

تست کرونای بازیکن جوان پرسپولیس مثبت شد

تست کرونای یکی از بازیکنان جوان پرسپولیس مثبت اعلام شد.

20 شهریور 1399

موزه آینده دبی، سازه ای حیرت انگیز در شهر شگفتی ها

خبرنگاران در این مقاله قصد دارد تا به معرفی کامل موزه آینده دبی بپردازد، جایی متفاوت و در عین حال حیرت انگیز که به زودی به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگران از سراسر دنیا تبدیل خواهد شد. اگر شما هم میخواهید اطلاعات مفیدی در مورد این ابر سازه بدست بیاورید،...

19 شهریور 1399

احتمال اخراج 36 هزار کارمند در هواپیمایی یونایتد آمریکا

دولت آمریکا بارها وعده داده بود که شرایط اقتصادی کرونا زده این کشور تا نیمه تابستان بهبود خواهد یافت اما شرکت بزرگ هواپیمایی یونایتد آمریکا از خسارت هنگفت این شرکت و احتمال اخراج نیمی از کارکنانش خبر داده است.

16 شهریور 1399

رسول پناه متمم قرارداد بیرانوند با پرسپولیس را لغو کرد!

سرپرست باشگاه پرسپولیس متمم قرارداد علیرضا بیرانوند را غیرقانونی دانست و آن را لغو کرد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران 22 نقطه خطرآفرین در آبهای ساحلی کیاشهر شناسایی شد

رشت-خبرنگاران- فرماندار آستانه اشرفیه گفت: امسال 22 نقطه خطر آفرین در آبهای ساحلی این شهرستان شناسایی و نسبت به استقرار نیروهای امداد و نجات در این مناطق اقدام شده است.

5 شهریور 1399

فال روزانه 04، 01، 1399

فال روزانه 99.01.04چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سال هایی که تا به امروز عمر کرده اید کسی به کمک شما نیامده، اما در سالی که با تولدتان شروع می کنید ورق بر می گردد و در این سال روی کمک دوستان...

1 شهریور 1399

خبرنگاران دبیر: زنگ خطر برای کشتی به صدا درآمده است

تهران- خبرنگاران- رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه جمعیت کشتی ایران به زیر 50 هزار نفر کاهش یافته است، گفت: در 10 تا 15 سال گذشته از کار عقب مانده ایم و زنگ خطر برای این رشته مدال آور به صدا در آمده است.

19 مرداد 1399

پخش فیلم تئاتر پنجره ای رو به آسمان امیر دژاکام در فضای مجازی

هفته جاری 4 فیلم تئاتر از جمله پنجره ای رو به آسمان امیر دژاکام به وسیله فضای مجازی برای علاقه مندان به تئاتر پخش می گردد.

17 مرداد 1399

معین حریم 18 اثر فرهنگی تاریخی ملی

مدیر دفتر ثبت آثار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: 18 اثر فرهنگی تاریخی ثبت ملی شده از استان های قم، لرستان، کرمانشاه و سمنان معین حریم شد.

12 مرداد 1399

حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال

احمد سعادتمند علیه کارگزار قبلی باشگاه استقلال انتقاداتی را مطرح نمود و مدعی شد این کارگزار هیچ عایدی برای باشگاه نداشته است.

11 مرداد 1399

شرایط جوی نامناسب باعث لغو ماموریت فضاپیمای دراگون سرنشین دار شد

ابر و باران در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا باعث لغو ماموریت فضاپیمای دراگون سرنشین دار (Crew Dragon) شد و انتظارها برای اولین ماموریت سرنشین دار این فضاپیما را طولانی تر کرد. طبق برنامه جدید این ماموریت حوالی نیمه شب شنبه، 10 خرداد، (به وقت ایران) انجام...

10 مرداد 1399

سیستم حفاظتی موزه های ایلام بهینه سازی می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از بروزرسانی و ارتقای سیستم های حفاظتی موزه های استان خبر داد.

6 تیر 1399

شهر لیون؛ پایتخت گردشگری هوشمند سال 2019

پایتخت گردشگری هوشمند سال 2019 شهرهای لیون و هلسینکیلیون، سومین شهر عظیم کشور فرانسه است که در شرق این کشور واقع شده است. این شهر از طریق دو رود عظیم یعنی رون و سون و همچنین تپه های La Croix-Rousse و Fourvière به دو ناحیه متفاوت تقسیم شده است. جاذبه های گردشگری به ثبت...

24 خرداد 1399

صدور 161 موافقت اصولی برای ایجاد زیر ساخت های گردشگری در هرمزگان

خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: طی سال گذشته، 161 موافقت اصولی برای ایجاد زیر ساخت های گردشگری هرمزگان صادر شده است.

14 خرداد 1399

کندر، هدیه ای از طرف خدا

کندر میوه درختیست که در صحرا های عمان می روید و از آن جا که مردم در گذشته اعتقاد داشتند این درخت موهبتی الهیست، تکثیر، خرید و فروش این درخت مجاز نبود. البته تاجران دریایی خیلی به این مسائل اهمیت نمی دادند و تمام کوشش خود را می کردند تا از راه فروش این ماده...

14 خرداد 1399
تعداد: (137)