توکلی: به زور آمپول مقابل مس سونگون بازی کردم، چند پیشنهاد آسیایی و یک پیشنهاد خوب اروپایی دارم

ملی پوش فوتسال کشورمان گفت که در دیدار مرحله یک چهارم نهایی نفت الوسط مقابل واموس از ناحیه زانو مصدوم شد، اما خودش را به دیدار مقابل مس سونگون ایران رساند.

توکلی: به زور آمپول مقابل مس سونگون بازی کردم، چند پیشنهاد آسیایی و یک پیشنهاد خوب اروپایی دارم

فرهاد توکلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم پویا، درباره عملکرد تیم فوتسال نفت الوسط عراق در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب عنوان چهارمی این رقابت ها گفت: بازی اول ما مقابل الظفره امارات بود که این تیم خیلی دفاعی بازی کرد و یک مساوی از ما گرفت. پس از آن مقابل تای سون نام بازی کردیم که شگفتی ساز مسابقات بود و به فینال بازی ها رسید. دیدار ما مقابل این تیم برای صعود و صدرنشینی بود.

وی ادامه داد: پس از پیروزی مقابل جئونجو مگ کره جنوبی، به عنوان سرگروه به جمع هشت تیم برتر بازی ها رسیدیم. برابر واموس که از حمایت تماشاگران خود و مربی خوبی چون رضا فلاح زاده و همچنین مصطفی نظری برخوردار بود، بدشانس بودیم و بازی به وقت اضافه رسید. این مسابقه فشار زیادی به ما آورد و انرژی زیادی از ما گرفت. تیم ما هم تنها دو سه بازیکن باکیفیت داشت و من و قدرت بهادری تقریباً در همه دقایق تمام بازی ها به میدان رفتیم.

لژیونر فوتسال کشورمان در مورد شکست نفت مقابل مس سونگون در مرحله نیمه نهایی گفت: در بازی مرحله یک چهارم نهایی توان بدنی ما کم شد، اما نمایش خوبی مقابل مس داشتیم. سیستم ما مقابل این تیم، روش دفاع - ضدحمله بود و تا حدودی در این بخش موفق بودیم، اما روی کم تجربگی بازیکنان مان باختیم. این نتیجه و باخت خفیف برای نفت رضایت بخش بود. مقابل بانک بیروت هم از لحاظ بدنی تحلیل رفته بودیم و هر چه که از مسابقات می گذشت، تیم ما خسته تر می شد.

توکلی با اشاره به عملکرد خودش در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا توضیح داد: دیگران باید درباره عملکرد من نظر بدهند، اما فکر می کنم همه توان خود را گذاشتم و تمام تلاشم را کردم که بازی های خوبی انجام دهم و تیمم به موفقیت برسد. در بازی مقابل واموس، زانوی من ضربه شدیدی خورد و نباید به خاطر همین درد بازی می کردم، اما به زانویم آمپول زدم تا به دیدار مقابل مس برسم. فکر می کنم نتیجه ما بد نبود، اما می توانست بهتر از این باشد.

فوتسال آسیا به سرعت در حال پیشرفت است و همه تیم ها از مربیان و بازیکنان خارجی استفاده می کردند، وی راجع به سطح مسابقات باشگاه های آسیا، با بیان این جمله اعلام کرد: در این رقابت ها نمایندگان کشورهای عراق، لبنان و ویتنام علمکردی فراتر از انتظار نشان دادند و بزرگان آسیا حذف شدند. فوتسال آسیا هر روز پیشرفت می نماید و قطعاً در آینده کار برای تیم های ایرانی و تیم ملی دشوار تر می گردد.

ملی پوش فوتسال ایران درباره اینکه قرار است به چه تیمی برود، به تسنیم گفت: فعلاً چند روز استراحت می کنم و پس از آن، تیم جدیدم را معرفی خواهم کرد. چند پیشنهاد از آسیا و یک پیشنهاد خوب از اروپا گرفتن نموده ام و به زودی تیم بعدی ام را انتخاب می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توکلی: به زور آمپول مقابل مس سونگون بازی کردم، چند پیشنهاد آسیایی و یک پیشنهاد خوب اروپایی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توکلی: به زور آمپول مقابل مس سونگون بازی کردم، چند پیشنهاد آسیایی و یک پیشنهاد خوب اروپایی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید