همه اخبار و مقاله ها

حریرچی: سختگیری ها کم شد؛ مردم رعایت نکردند

معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در بعضی از استان های کشور به طور قابل توجهی بیشتر از سایر مناطق است، گفت: در حال حاضر استان های کردستان، خوزستان، هرمزگان، کرمانشاه و بوشهر جزو مناطق قرمز هستند.

21 مرداد 1399

نماینده مجلس: بازگشت کفاشیان به فوتبال جرم کیفری است، این اتفاقات دهن کجی به افکار عمومی است

باید تیم جدید با برنامه های مدیریتی، با نشاط تر در حوزه های فنی و اقتصادی روی کار بیاید. این فدراسیون دچار مسائل اقتصادی است. تا کی باید دچار این مسائل باشد و دست به دامن دستگاه های مختلف باشد. آنها برای سرمربی جدید، پول هایی را قرض گرفتند.

21 مرداد 1399

کرونا، آمار مبتلایان در مصر به مرز 40 هزار نفر رسید، ثبت 1095 مورد ابتلا در عراق

منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مصر و عراق خبر دادند.

20 مرداد 1399

خبرنگاران دبیر: زنگ خطر برای کشتی به صدا درآمده است

تهران- خبرنگاران- رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه جمعیت کشتی ایران به زیر 50 هزار نفر کاهش یافته است، گفت: در 10 تا 15 سال گذشته از کار عقب مانده ایم و زنگ خطر برای این رشته مدال آور به صدا در آمده است.

19 مرداد 1399

اولین اقدام دموکرات ها پس از آشوب های سراسری در آمریکا

ایرنا نوشت: دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای به منظور مقابله با خشونت پلیس این کشور و بی عدالتی نژادی ارائه کردند.

19 مرداد 1399

دونالد ترامپ چگونه کاخ سفید را غرق کرد؟

ترامپ شکست خورده است حتی اگر در نوامبر پیش رو بار دیگر رای مردم ایالات های مختلف را بگیرد. دونالد ترامپ به پشت سر خود نگاه نمی کند و فقط به آنچه که در افق وجود دارد خیره شده. او کورسوی امیدی را برای خود جستجو میکند. مردی که از همین اکنون هم شکست خورده می...

17 مرداد 1399

پخش فیلم تئاتر پنجره ای رو به آسمان امیر دژاکام در فضای مجازی

هفته جاری 4 فیلم تئاتر از جمله پنجره ای رو به آسمان امیر دژاکام به وسیله فضای مجازی برای علاقه مندان به تئاتر پخش می گردد.

17 مرداد 1399

نخستین حملات هوایی آمریکا علیه طالبان پس از آتش بس

سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان اطلاع داد که برای نخستین بار پس از آتش بس سه روزه طالبان و دولت افغانستان علیه طالبان حملات هوایی انجام داد.

16 مرداد 1399

خبرنگاران چشم سگ؛ زیستن رنج، بدون رستگاری

تهران- خبرنگاران- مجموعه داستان چشم سگ، روایتی از مهاجران افغانستانی است که هیچ امیدواری در آن دیده نمی گردد، روایت چشمان باز نویسنده ای که رنج را زیسته است.

14 مرداد 1399

ایمن سازی جهت روستای مایان شهرستان دامغان

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان از ایمن سازی جهت خروجی روستای مایان اطلاع داد.

14 مرداد 1399

ویزیت بیماران کرونایی با هولولنز

پزشکان بریتانیایی به منظور کاهش تماس با بیماران کرونایی، از هولولنز ترکیبی مایکروسافت HoloLens در بیمارستان ها استفاده می نمایند. پزشکان این هولولنز را همانند یک عینک بر چشم گذاشته و از حسگرها و دوربین های پیشرفته آن در درمان بیماری ها و همچنین تماس کمتر...

12 مرداد 1399

معین حریم 18 اثر فرهنگی تاریخی ملی

مدیر دفتر ثبت آثار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: 18 اثر فرهنگی تاریخی ثبت ملی شده از استان های قم، لرستان، کرمانشاه و سمنان معین حریم شد.

12 مرداد 1399

حمله سعادتمند به کارگزار قبلی باشگاه استقلال

احمد سعادتمند علیه کارگزار قبلی باشگاه استقلال انتقاداتی را مطرح نمود و مدعی شد این کارگزار هیچ عایدی برای باشگاه نداشته است.

11 مرداد 1399

شرایط جوی نامناسب باعث لغو ماموریت فضاپیمای دراگون سرنشین دار شد

ابر و باران در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا باعث لغو ماموریت فضاپیمای دراگون سرنشین دار (Crew Dragon) شد و انتظارها برای اولین ماموریت سرنشین دار این فضاپیما را طولانی تر کرد. طبق برنامه جدید این ماموریت حوالی نیمه شب شنبه، 10 خرداد، (به وقت ایران) انجام...

10 مرداد 1399

آیا ریزش اصلی بورس در تیرماه 99 هست ؟

خبرنگاران: نقد الهام سلمانی (تحلیلگربورس) به یادداشت همتی: ریزش اصلی بورس تیرماه است. دولت بالاخره راز جهش فواره وار بورس در ماه های اخیر را فاش کرد ، زمینه سازی برای طولانی شدن صف های تقاضا، راه حل دولت جهت جبران کسری بودجه 200 هزار میلیارد...

10 مرداد 1399

میزان تسهیلات رسته های آسیب دیده از کرونا معین شد

براساس شیوه نامه پرداخت تسهیلات ویژه بنگاه های به شدت آسیب دیده از ویروس کرونا در مجموع 40 هزار میلیارد تومان براساس ضوابط و شرایط تعیین شده تسهیلات به 13 رسته شغلی تعلق خواهد گرفت.

9 مرداد 1399

اولین تلویزیون فوق دقیق او - لد ال جی

ال جی اولین تلویزیون 48 اینچی فوق دقیق او - لد خود را عرضه کرده است. این تلویزیون 1500 دلار قیمت دارد.

8 مرداد 1399

سیارکی عجیب در نزدیکی مشتری مشاهده شد

اخترشناسان پیروز به مشاهده سیارکی عجیب و ناشناخته در نزدیکی سیاره مشتری شدند.

7 مرداد 1399

چین می گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده است

رئیس جمهور چین روز سه شنبه گفته این کشور ارتش خودش را در بحبوحه تنش ها با آمریکا تقویت کرده است.

7 مرداد 1399

چطور در شرایط سخت خلاق بمانیم؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین - آیا تمرکز کردن برایتان سخت است؟ یا نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مایکل فرین، نمایش نامه نویس و رمان نویس بریتانیایی، ماریان کیز، نویسنده ایرلندی، ریچارد اُسمان، نویسنده و مجری تلویزیون انگلیسی و دیگران راه کارهایشان...

6 مرداد 1399
تعداد: (659)