خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو

به گزارش وبگردی مهر، متأسفانه در دوران حضور علی جمشیدی و محمدرضا حاجی بیگی در پست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اتفاقات خوب و مثبتی رخ نداد. حالا مهدی خواجوند که زمانی سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بود به عنوان مسئول حقوقی باشگاه به پرسپولیس برگشته و حتی خبری از مهدی ذاکر مشاور حقوقی معاونان قبلی هم نیست.

خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو

خواجوند که البته ظاهراً هنوز حکمش به صورت رسمی اعلام نشده درباره پرونده برانکو و مواجهه با آن می گوید: ما دو بحث را توأمان پیش می بریم که یکی بحث مذاکره است و یکی بحث حقوقی که اگر لازم باشد دعوایی طرح گردد تیم حقوقی ما آماده است. در عین حال سیاست مدیریت باشگاه مذاکره است که فعلاً روند مذاکرات بد پیش نرفته است.

خواجوند می گوید: ما این دو بحث را از هم تفکیک نموده ایم و به وکلایمان گفته ایم چنانچه بحث حقوقی پیش بیاید به بهترین شکل کار را پیش ببریم و از حق باشگاه دفاع کنیم اما ان شاء الله که مشکل با مذاکره و مصالحه حل می گردد.

به خواجوند می گوییم نکند مثل زمان مدیریت رویانیان با طرح دعوای متقابل که علیه مانوئل ژوزه مطرح شد فقط هزینه های باشگاه را سنگین تر نمایند و سر آخر هم به نتیجه نرسند که وی می گوید: وقتی به مصالحه نرسیم باید تاکتیک های خاص خودمان را برای دفاع از حق باشگاه داشته باشیم. معمولاً مصالحه وقتی اتفاق می افتد که طرفین از خواسته های شان کوتاه بیایند که در این شرایط باید شرایطی را به گونه ای پیش ببرید که شانس تان بیشتر گردد.

آیا برای مصالحه با برانکو افق روشنی وجود دارد؟ خواجوند می گوید: بله، بسیار زیاد. وکیل ایشان هم که رفتند گفتند حتماً باب مذاکره را باز می گذاریم و آقای انصاری فرد هم شرایط را برای ادامه مذاکرات می سنجند.

منبع: ایران ورزشی

به "خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید