رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا ـ اردبیل، افتخارآفرینان ورزش کشتی اردبیل تجلیل شدند

به گزارش وبگردی مهر، در مراسم افتتاحیه رسمی رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا در استادیوم رضازاده اردبیل، افتخار آفرینان ورزش کشتی اردبیل تجلیل شدند.

رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا ـ اردبیل، افتخارآفرینان ورزش کشتی اردبیل تجلیل شدند

به گزارش وبگردی مهر از اردبیل، مراسم افتتاحیه رسمی رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا دقایقی پیش با حضور مسئولان استانی و کشوری در استادیوم شش هزار نفری رضازاده اردبیل برگزار گردید.

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل به عنوان سخنران اصلی در این مراسم گفت: استان اردبیل در طول سال های گذشته ورزشکاران بسیاری را در ورزش کشتی داشته و این ورزشکاران در طول دوران ورزشی خود افتخارات زیادی را برای کشور کسب کردند.

وی گفت: استان اردبیل پتانسیل میزبانی از مسابقات مختلف ورزشی بین المللی را دارد و امروز نیز شاهد برگزاری یک رویداد بزرگ ورزشی در استان اردبیل هستیم که تلاشهای زیادی برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات انجام شده است.

استاندار اردبیل اضافه کرد: برگزاری این مسابقات باعث ایجاد انگیزه در جوانان برای گرایش به ورزش به ویژه ورزشی کشتی خواهد شد و ورزشکاران پرافتخار کشتی استان اردبیل قطعا الگوی مناسبی برای جوانان هستند.

در ادامه این مراسم از ورزشکاران، پیشکسوتان و افتخار آفرینان ورزشی کشتی استان اردبیل از جمله احد پازاج، علی اشکانی، نادر مشروطه، رحیم علی آبادی، افشین بیابانگرد، یعثوب جوان صالح، جعفر دمیرچی، سید علی گرمرودی، رحیم عظیمی و سیدمحمد شروین اسبقیان با حضور استاندار اردبیل، سرپرست فدراسیون کشتی تجلیل شد.

ش

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا ـ اردبیل، افتخارآفرینان ورزش کشتی اردبیل تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های دنیا ـ اردبیل، افتخارآفرینان ورزش کشتی اردبیل تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید