مستره: بارسلونا در گروه دشواری قرار گرفته است

به گزارش وبگردی مهر، نایب رئیس باشگاه بارسلونا معتقد است قرعه ای که در لیگ قهرمانان اروپا نصیب بارسلونا شده، آسان نیست و رقبای آبی و اناری ها دست و پا بسته نخواهند بود.

مستره: بارسلونا در گروه دشواری قرار گرفته است

به گزارش وبگردی مهر، جوردی مستره در ارزیابی هم گروهی بارسلونا با تیم های منچسترسیتی انگلیس، بورسیا مونشن گلادباخ آلمان و سلتیک اسکاتلند گفت: گروه مان گروه دشواری است. تیم های آلمانی هیچ وقت حریف آسانی نیستند و سلتیک هم حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود. ما در پیش فصل در دیداری محبت آمیز با سلتیک بازی کردیم و پیروز به شکست این تیم شدیم، اما رقابت در لیگ قهرمانان اروپا داستان متفاوت خود را دارد.

وی در ادامه مطرح کرد: اخیراً هم چندین بازی خوب مقابل منچسترسیتی داشته ایم، دو فصلی هم که ما به منچسترسیتی خوردیم در نهایت جواز حضور در مرحله بعد را پیدا کردیم، اما این بدین معنا نیست که این فصل هم این اتفاق خواهد افتاد. تقابل مداوم ما با منچسترسیتی در این فاصله زمانی کوتاه در لیگ قهرمانان هم در نوع خودش جالب و سورپرایزکننده است.

آلبرت سولر، مدیر ورزش حرفه ای باشگاه بارسلونا هم تأکید کرد: ما شناخت خوبی از منچسترسیتی داریم و در چند سال گذشته بارها با آنها تقابل نموده ایم. به هر حال به شخصه بی صبرانه منتظر بازی بارسلونا مقابل این سه تیم بزرگ هستم. از گواردیولا و براوو هم استقبال گرمی خواهیم کرد و این می تواند فرصت خوبی برای خداحافظی کلودیو با طرفداران بارسا باشد و البته فرصت خوبی برای بازگشت به خانه خواهد بود. ما از براوو به خاطر کارهایی که در این دو فصل برای بارسا انجام داده است، قدردانی می کنیم.

منبع: تسنیم

به "مستره: بارسلونا در گروه دشواری قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستره: بارسلونا در گروه دشواری قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید