پیروزی در جام حذفی را فراموش کردیم، تمرکزمان روی سپاهان است

به گزارش وبگردی مهر، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شب گذشته در جم میهمان پارس جنوبی بود و توانست میزبانش را با نتیجه 2 بر یک شکست داده و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

پیروزی در جام حذفی را فراموش کردیم، تمرکزمان روی سپاهان است

علیرضا منصوریان سرمربی سبز پوشان در گفتگو با خبرنگاران در خصوص این بازی گفت: بازی سخت و خوبی را بردیم. پیروزی بر پارس جنوبی در جم کار بزرگی بود که بچه های ذوب آهن پیروز به انجام آن شدند.

سرمربی ذوب آهن در ادامه بیان داشت: تیم ما کار بزرگی کرد و من از عملکرد همه بازیکنانم رضایت کامل دارم.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: اما این پیروزی خوب و کار بزرگ را همان دیشب در جم گذاشتیم و تنها دقایقی برای این پیروزی شادی کردیم. چون اهداف بزرگتری در سر داریم و نباید این شادی های کوچک، ما را از اهداف بلند مدت و بزرگترمان دور کند.

منصوریان گفت: همان دیشب هم به بازیکنانم گفتم این پیروزی همینجا تمام شد و از همین الان باید به سپاهان فکر کنیم و روی این بازی بزرگ تمرکز کنیم.

سرمربی سبزپوشان گفت: بازی خوبی که در جم ارائه دادیم ناشی از هماهنگی فراوانی بود که در تیم ایجاد شده و این هماهنگی میسر نمی شود مگر آن که تیم، یک خانواده باشد. ما الان به این مرتبه رسیدیم و از مرز تیم بودن عبور کرده و تبدیل به یک خانواده شده ایم. کل تیم ما امروز یک خانواده است و همه برای اهداف مشترک این خانواده تلاش می کنند.

وی در انتها با بیان این مطلب که امیدوار است دیدار با سپاهان یک بازی با کیفیت و خوب باشد گفت: دربی همیشه دربی است و این شامل دربی اصفهان هم می شود. سپاهان هم تیمی بزرگ است که از مربی خوب و کاربلدی استفاده می کند. ما هم برای این بازی برنامه های خاص خودمان را داریم و مطمئنم که دربی اصفهان یکی از بازیهای خوب هفته ششم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروزی در جام حذفی را فراموش کردیم، تمرکزمان روی سپاهان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی در جام حذفی را فراموش کردیم، تمرکزمان روی سپاهان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید