کاویانی نژاد به فینال رسید، رقبای فرنگی کاران اوزان دوم تعیین شدند

به گزارش وبگردی مهر، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه از صبح امروز (آدینه) با حضور 11 کشور جهان در شهر استانبول و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست شروع شد.

کاویانی نژاد به فینال رسید، رقبای فرنگی کاران اوزان دوم تعیین شدند

در خاتمه مسابقات مقدماتی روز نخست امین کاویانی نژاد در وزن 72 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و پویا ناصرپور و سعید عبدولی در اوزان 55 و 82 کیلوگرم در گروه بازنده ها حضور دارند. محمدجواد رضایی و علی اکبر حیدری در اوزان 63 و 97 کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

همچنین قرعه کشی پنج وزن دوم این مسابقات نیز عصر امروز برگزار گردید که در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با حریفی از کشور بلاروس کشتی می گیرد، حامد تاب در وزن 67 کیلوگرم در دور اول به مصاف کشتی گیری از جمهوری آذربایجان می رود، پژمان پشتام در وزن 77 کیلوگرم در دور نخست با حریفی از کشور میزبان کشتی می گیرد، محمدهادی ساروی در وزن 87 کیلوگرم در مبارزه نخست به مصاف حریف گرجستانی می رود و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم نیز با کشتی گیری از ترکیه در دور اول مصاف می دهد. مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم به همراه رقابت های فینال و رده بندی پنج وزن نخست فردا (شنبه) برگزار می گردد و مسابقات فینال و رده بندی پنج وزن دوم نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاویانی نژاد به فینال رسید، رقبای فرنگی کاران اوزان دوم تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاویانی نژاد به فینال رسید، رقبای فرنگی کاران اوزان دوم تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید